על בלונים, פרחים ומה שביניהם

בעבר, כאשר חשבנו על משלוח כלשהו או על מה נרצה להציב באירוע שלנו, מיד דמות הפרחים עלתה במוחנו ולא יכולנו להתחמק מכמויות הפרחים אשר עטפו אותנו מכל עבר. כיום, הטרנד החדש (למרות שקשה לקרוא לפרחים טרנד שכן הפכו הם לתושבי קבע) הוא בלונים ולכך יש מספר סיבות עיקריות ומשכנעות. בשורות הבאות נדבר מעט על יתרונות הבלונים, הסיבה שהם הפכו להיות פופולאריים יותר ויותר עם השנים וגם הייחודיות של הבלונים, אז בואו נתחיל…

יתרונות הבלונים

משלוחים – משלוחי פרחים הפכו להיות משלוח שגרתי להבעת אהבה, חיבה, העברת המסר שחושבים על המקבל ועוד. אין ספק שכולנו סביר וקיבלנו משלוח פרחים אחד לפחות בחיינו אך כאשר רוצים להפתיע ולרענן את המשלוח, משלוחי בלונים הם הדרך הטובה ביותר. מעצם היות הבלונים בלונים בצבעים שמחים ובגודל שיהיה מרהיב, משלוח מסוג זה יצליח להעביר את המסר על הצד הטוב ביותר שכן ניתן גם להזמין בלונים עם כיתוב עליהם ובצורות שונות ומשונות לצד שילובי צבעים מטריפים.

עלויות – עלות בלונים נמוכה יותר מאשר פרחים (אם מסתכלים יחסית על כמות) ולכן אופציה זו הופכת אטרקטיבית בעיני רבים. באותה עלות של פרחים, יתקבלו בלונים שיהיו גם מספרית גדולים יותר וגם כמותית.

ויז'ואל – בלונים יכולים להגיע בהמון צורות, צבעים וגדלים. שימוש בבלונים הפך להיות תדיר ולא בכדי. כיום, נראה את הבלונים בכל יום הולדת, אירוע ואפילו חתונות. יתרונות אשר פורטו לעיל הופכים את השימוש בבלונים לבחירה האולטימטיבית וכזו אשר מצליחה להצדיק את עצמה באופן כמעט מלא.

אפשרויות – בלונים יכולים להגיע במספר תצורות שונות, כבלונים שזורים, כבלונים יחידים, בלונים עם הליום המתעופפים ועוד. מגוון האפשרויות העומד בפני הצרכן הוא גדול ולכן יכול כל אדם למצוא את הדרך המתאימה לו ביותר על מנת לשנע או לשלוח את הבלונים.

מרהיב – בניגוד לכל קישוט אחר, בלונים נראים מרהיבים יותר ומשיגים את אפקט ה "ואו" ובמיוחד כאשר מדובר בכמויות בלונים גדולות ובבחירה נכונה של צבעי הבלונים. אחת הסיבות לבחירת בלונים לקישוט אירועים כגון הצעות נישואין היא האפקט הנלווה לבלונים.

לסיכום, בלונים הפכו להיות פופולאריים יותר ויותר בשנים האחרונות. את הבלונים נראה במגוון סוגי אירועים כגון ימי הולדת, חתונות, אירועים עסקיים וכדומה. מעבר לשימוש בהם עבור אירועים, בלונים יקשטו ויעטרו גם בעת השקות ואף ישלחו כמשלוח לאדם אהוב. משלוח אשר יחשב לרענן וחדשני ובמיוחד כזה שכדאי ושווה לקבל.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *