עיצוב בלונים לאירועים

קשה למצוא חגיגות בהן הבלונים לא מקבלים תפקיד. אלא שמעבר למשמעות הסמלית שלהם, חשוב לזכור שכיום ניתן להכניס את הבלונים לתוכנית האירוע, בלי קשר לסוגו, באינספור צורות. החל מעיצוב ועד לשורה ארוכה של הפעלות, לפניכם מספר הצעות יעילות לשילובם המיטבי של בלונים באירוע שלכם.

הכול מתחיל בעיצוב

בלונים מסמלים, ויש שיגידו מעל הכול, חגיגות: לא ניתן לדמיין יום הולדת, למשל, מבלי שחתן השמחה יקבל מספר בלונים לפחות. לכן, עיצוב המקום בו נערך האירוע שיכלול הרבה מאד בלונים נראה כיום כמעט מובן מאליו. התוצאה של כך, איך לא, היא חגיגה של מראות וצבעים, אשר תורמת גם למשוואה האסתטית של מקום האירוע. בכוחם של הבלונים לשפר את האווירה באירוע כולו, ולמתג אותו כמיוחד הרבה יותר: כך, למשל, כניסה של האורחים לאירוע הנעשית דרך מנהרת בלונים, או בלונים המפארים את שולחנות האוכל או אזור קבלת הפנים.

חשוב לתת את הדעת על נקודה מרכזית נוספת, והיא שכיום מוצעים בלונים בצורות שהן הכול חוץ מסטנדרטיות. את הבלונים, בהמשך לכך, ניתן להזמין בצורות המתקשרות למהות האירוע, או אפילו למאפיינים ספציפיים של אלה שחוגגים אותו. בלונים ליום הולדת יכולים ליצור יחדיו צורה של עוגה עם נר, או אפילו ללבוש את דמותו של חתן השמחה. בלונים לחתונות, אם ניקח דוגמא מרכזית אחרת, עשויים בהחלט להיות בצורה של דמויות חתן וכלה, או לחילופין דימויים רומנטיים אחרים (לבבות, פרחים וכן הלאה). מגוון האפשרויות כאן, כיאה לאומנות, הוא פשוט אינסופי.

שורה ארוכה של הפעלות

את הבלונים בהחלט ניתן לרתום גם ל"חלק האומנותי" של האירוע, שעה שהם מהווים בסיס ללא מעט הפעלות ואטרקציות אפשריות. גם כאן, אפשר להתאים את ההפעלה לסוג האירוע הנחגג. בלונים, במהלך חתונה, יכולים להיות מחולקים לאורחים במעמד החופה, ולהיות משוחררים על ידיהם לשמיים ברגע המרגש מכולם. אופציה אחרת, שהפכה לפופולארית במיוחד בשנים האחרונות, היא הזמנת אמן בלונים לרחבת הריקודים. האמן ייצור שלל צורות מבלונים על המקום, ויחלק אותם לאורחים, כך שיוכלו לקשט את עצמם. התוצאה, גם כאן, היא צבעונית, ומסייעת לאנשים להשתחרר, ועקב כך גם לשמוח יותר עם הזוג המאושר.

גם בימי הולדת המיועדים לבני הגיל הצעיר, אפשר להזמין אמן בלונים, או אפילו ליצן, שיכין צורות לבקשתם של החוגגים, ויעניק להם מזכרת של ממש מהאירוע בו לקחו חלק. מופע בלונים מושקע, שעשוי בהחלט לכלול בתוכו מוזיקה או אפילו עלילה נראטיבית, מהווה אופציה ראויה נוספת.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *