הפעלת יום הולדת עם בלונים

ימי ההולדת של הילדים שלנו היום הם שונים באופן משמעותי מאשר ימי ההולדת של ההורים שלהם. כיום יש מגוון רחב במיוחד של הפעלות לימי ההולדת של הילדים שלכם, בהשוואה להפעלות שהיו בימי ההולדת שלנו. היום ההורים כבר לא צריכים להשקיע זמן מיותר בהכנת הפעלה ליום ההולדת והכנת משחקים מתאימים. היום יש אין ספור אטרקציות שיכולות להלהיב את החברים של הילד או הילדה שלכם בעת חגיגת יום ההולדת שלהם. רעיונות לימי הולדת יש כמו נמלים בחודשי הקיץ – אתם רק צריכים לבחור את הרעיון שמתאים לכם ולילד שלכם – לפי המחיר, סוג ההפעלה, גיל הילדים החוגגים, בנים/בנות/כיתה מעורבת וכדומה…

הפעלת יום הולדת עם בלונים

אם יש לכם ילד קטן, אחד הרעיונות לימי הולדת מוצלחים הוא הפעלת יום הולדת עם בלונים. מדובר על הפעלה שיכולה להתאים במיוחד לילדים קטנים מכל הרקעים והסוגים. יום הולדת עם בלונים היא יום הולדת שנושא הבלונים משולב בה בצורה מאוד משמעותית, אבל היא יום הולדת שמכילה הרבה מאוד תוכן איכותי. לדוגמא, במהלך היום הולדת המפעיל נוהג לבצע לעיתים כל מיני קסמים. כחלק מהקסמים, משולבים בלונים ואמנות ניפוח הבלונים, בצורה חלקה ומרשימה. לעיתים מדובר על משחקי חברה בין הילדים החוגגים, שגם הם מתבססים על בלונים או על אמנות הבלונים. זאת מסיבת יום הולדת שכל ילד יכול להתחבר אליה.

מסיבת בריכה

כאשר מדובר על רעיונות לימי הולדת, אי אפשר שלא להזכיר את רעיון מסיבת הבריכה. אם הילדים שלכם חוגגים יום הולדת במהלך חודשי הקיץ, מסיבת בריכה יכולה להיות הרעיון המושלם בעבור חגיגת היום הולדת. בבריכה הילדים יכולים ליהנות שעות על גבי שעות. יש הפעלות עם שלל משחקי בריכה כיפיים שכל ילד יכול ליהנות מהם, כמו לדוגמא מתנפחים לבריכה.

פיינטבול

רעיונות לימי הולדת כוללים כמובן את רעיון הפיינטבול. מדובר על משחק שמדמה מלחמה, ובו המשתתפים מצוידים ברובה צבע, לא מסוכן אבל מאוד כייפי. מדובר על חוויה בעבור כל אחד, צעיר או מבוגר, שהופכת את המלחמה לדבר כייפי ומצחיק.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *