גימיקים ואטרקציות לחתונה

תהליך ארגון חתונה הוא מורכב ולא פשוט. כל זוג צריך לבצע החלטות רבות וכמעט בכל מקרה לבצע ויתורים שחלקם אפילו כואבים. התקציב הוא כמובן הגורם המוביל לוויתורים בין היתר בכל אשר נוגע להזמנת אטרקציות כמו גם גימיקים לחתונה. יחד עם זאת, חשוב להבין שלפעמים חלק מדברים שנראים כמוסיפים המון לחתונה –  בסופו של דבר- במהלך האירוע, מתבררים כמיותרים. להלך מדריך קצר שיעזור לכם להימנע מטעויות הקשורות לנושא.

אל תגזימו

הקלישאה אומרת שזאת לא הכמות אלא האיכות. גימיקים לחתונה הם עניין מאוד פופולארי. יחד עם זאת, לפעמים הזוגות מגזימים. בלונים לחתונה בתור כובעים זאת אטרקציה נהדרת, אבל הצפת האורחים בעוד גימיקים בסגנון עלולה להכביד עליהם. הגימיקים נודו לעשות שמח על הרחבה וגם כדי שצילומי האלבום יהיו יותר צבעוניים. אבל אין כל סיבה להפריז אחרת תקבלו לוק של קרקס באלבום.

אטרקציות צילום

אורחים אוהבים מאוד להצטלם. צלם מגנטים תמיד יחשב לאחר מהאנשים הכי מבוקשים לכל אירוע. אבל לא כל זוג רוצה צלם כזה. מה עושים? מזמינים תא צילום. כך כל אחד יהיה יכול להצטלם כמה שהוא רוצה מבלי לרוץ לחפש את צלם המגנטים. זוגות רבים מזמינים גם צלם מגנטים וגם תא צילום. בניגוד לעומס גימיקים ברחבה, כאן שירותי הצילום לא מתנגשים זה לזה אלא להפך, במידה מסוימת הם משלימים האחד את השני.

מופעים

מופעים לחתונה יכולים להוסיף המון במיוחד כאשר מדובר בקבלת הפנים. כאשר האורחים מגיעים לחתונה הם מסתובבים קרוב לשעה עד למועד תחילת החופה. רבים מהם, מתחילים להשתעמם מהר. הזמנת נגנים לחתונה או אפילו קוסם שיסתובב בין האורחים ויבצע קסמי קלוז-אפ, יכולים להוות אטרקציה נהדרת לאירוע. זה יעביר להם את הזמן מבלי שהם ירגישו בכלל. כמו כן, חלק מהזוגות מעדיפים להזמין להקה במקום דיג'יי. כיום ישנם להקות קאברים שיכולים להרים את הרחבה לא פחות מאשר דיג'יי מקצועי.

כדאי לדעת: חשוב מאוד לבצע השוואת מחירים ולהבין שיש הבדלים בין עונת הביקוש של החתונות ולבין החורף. בחלק מהמקרים עלולים להיות הבדלי מחירים משמעותיים לא רק בהזמנת ספקים בגלל סיבה זו אלא גם בהזמנת אטרקציות לאירועים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *