בלונים לחתונות

חתונה היא אחד האירועים המרגשים ביותר בחיים. ההכנות לקראת האירוע מתחילות כבר חודשים ארוכים לפני החתונה, הן מערבות בני משפחה וחברים וכרוכות בלא מעט הוצאות ודאגות. יחד עם זאת, ביום האירוע עצמו נוטים החתן והכלה לשכוח מכל הצרות וליהנות מכל רגע.

הדרך הטובה ביותר לשדרג את האירוע ולהפוך את החתונה לחגיגה בלתי נשכחת היא להשתמש בבלונים. אך כיצד בוחרים בלונים לחתונות ומתי כדאי להפריח אותם?

הזדמנויות להפרחת בלונים לאירועים מיוחדים כמו חתונה

יש מספר סיטואציות בחתונה בהן ניתן להביא לידי ביטוי את היתרונות של בלונים מרשימים, גדולים וצבעוניים:

  1. בלונים-לחתונותקבלת פנים – הפרחת בלונים במהלך קבלת הפנים מכניסה את האורחים לאווירה חגיגית ושמחה. בקבלת הפנים נהוג להשתמש בבלונים סולידיים ובצבעים ברורים כגון שחור, לבן, צהוב וכחול ויש להימנע מבלונים אדומים.
  2. כניסת חתן וכלה – אי אפשר לבחור בלונים לחתונות מיוחדות מבלי להתחשב בכניסת החתן והכלה. זו הזדמנות יוצאת דופן להפריח המון בלונים אל תקרת האולם או אל השמיים ולציין את גודל האירוע כהלכה.
  3. שבירת הכוס וריקודים – גם רגע אחרי שבירת הכוס ובמהלך הסבב הראשון של הריקודים ניתן להפריח בלונים לחתונות. הבלונים מתאימים לאירועים אינטימיים, גדולים או המוניים ויש להם נוכחות שקשה להתעלם ממנה.
  4. יציאה מהאולם – הדרך האלגנטית להיפרד מהאורחים היא באמצעות סידורי בלונים ביציאה מהאולם. כך ניתן להשאיר על האורחים רושם חיובי ולהוציא אותם לדרך עם חיוך מאוזן לאוזן.

לסיכום, חתן וכלה המעוניינים ליהנות מחתונה איכותית יכולים לנצל את כל היתרונות של בלונים לחתונה. בחרו סידורי בלונים המתאימים לאופי שלכם ולאופי של האירוע, חשבו גם על האורחים ואל תשכחו לשלב בין צבעים וסגנונות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *