בלונים לבת מצווה

קישוט ועיצוב מתחם בת המצווה מהווה חלק בלתי נפרד מהפקת האירוע, הקדישו תשומת לב מתאימה לבחירת הקישוטים התואמים את סגנון האירוע ואת התקציב העומד לרשותכם. המעצבים ישמחו להציע מבחר אפשרויות תוך קו עיצוב צעיר וצבעוני, שילוב של בלונים בעיצוב המתחם יביא עמו הרבה מצב רוח טוב ואנרגיה חיובית. בלונים משתלבים נהדר באירועי יום הולדת וחשוב לזכור כי גם בת מצווה היא אירוע יום הולדת מיוחד במינו לילדה ההופכת לנערה צעירה.

היכן ניתן לשלב בלונים בעיצוב האירוע?

סידורי בלונים לבת מצווה מתחלקים לשני חלקים:

  1. סידור בלונים במרכז כל שולחן.
  2. עיצובי בלונים במתחם קבלת הפנים.

את גודל סידור הבלונים, את סגנון העיצוב ואת הצבעים בוחרים על פי סגנון האירוע. ליצירת מראה קלאסי אלגנטי ניתן לבחור ב-4 גוונים או פחות המלווים את עיצובי הבלונים במתחם, למראה צעיר ורענן אפשר יהיה לבחור בלונים צבעוניים. שימו לב, צבעוניות מרובה מתאימה לחגיגות יום הולדת שמחות ופחות לאירועים מסוגננים.

את הבלונים יביא למתחם הצוות המקצועי תוך ניפוח במקום או ניפוח מוקדם. הבלונים אותם נמלא בגז ינופחו בהתאם למועד האירוע, חשוב לעדכן את הצוות במועד האירוע בכדי להבטיח מראה רענן של הבלונים במשך האירוע כולו. האוויר או הגז הכלוא בתוך הבלון מתכווץ ומתנדף החוצה בצורה הדרגתית, גם כאשר בוחרים בלונים מאוד איכותיים המראה המבריק ומלא החיים אינו מחזיק מעמד יותר מ-48 שעות.

עיצוב מתחם בת מצווה שמח וצבעוני

אירועים כה משמחים יש לחגוג בהתאם עם בלונים, עוגה מתוקה ומעוצבת, דוכני גלידה וגם אטרקציות באווירה צעירה ומהנה כמו מתנפחים להשכרה או משחקי ענק. גיל 12 הוא השלב בו הילדים מתחילים את גיל ההתבגרות, זה הזמן להציע להם עוד כמה טעימות מעולם הילדות הקסום, יהיה להם מספיק זמן בהמשך להיות מבוגרים אחראים. מתנפחים להשכרה לאירועי בת מצווה יש לבחור תוך התאמת המתקנים לילדים מעל גיל 10, מתקנים לפעוטות ישולבו באירוע רק במקרים בהם צפויים להגיע למקום גם ילדים קטנים יותר.

את המתקנים המתנפחים כדאי לשלב במתחם חיצוני מקושט בבלונים, מלווה במוזיקה ועשיר באורחים עם מצב רוח טוב. אירועי בת מצווה המתקיימים בעונת הקיץ או האביב מומלץ יהיה לחגוג על הדשא תחת כיפת השמיים. הבלונים הצבעוניים יוצרים אווירה חגיגית יחד עם הדשא הירוק, השמיים הכחולים וריהוט הגן הלבן. להשלמת עיצוב המתחם כדאי לשכור גם עגלת גלידה, דוכני מזון אהובים על הילדים ואטרקציות אירועים שמחות וצבעוניות.

טיפים לבחירה נכונה וחסכונית של בלונים לבת מצווה

  1. אפשר למצוא היום בלונים בשלל צבעים, גדלים וצורות, ישנם גם בלונים המודפסים במיוחד בעבור האירוע.
  2. קבצו את הבלונים יחדיו בכדי למנוע את הפרעתם למעבר חופשי של האורחים, יש לבחור בכמות הגיונית של בלונים מבלי להפריז.
  3. הגומי ממנו עשויים הבלונים מפיץ ריח, כאשר מדובר בכמות גדולה של בלונים הריח עלול להפוך דומיננטי. על כן, נמליץ בעבור אירועים על בלונים בעלי ריח פחות דומיננטי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *